ZADANIE 2

Zadanie 2.

Szkolny konkurs – „Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi”

W konkursie plastycznym wzięło udział 50 chętnych uczniów z klas I – VI. Ustalono dwie kategorie wiekowe: I - III i IV – VI. Prace mogły być wykonane dowolną techniką i nie było ograniczeń dotyczących formatu pracy. Spośród wszystkich wybrano 5 najlepszych pracw każdej kategorii wiekowej. Uczniowie wykazali się zrozumieniem i kreatywnościąw realizacji tematu. Najczęściej w pracach zwracali uwagę na to, że należy więcej ze sobą rozmawiać, na co dzień pamiętać o kulturze słowa i zachowania, nie stosować żadnych form przemocy. W wielu pracach tematem przewodnim była ochrona środowiska i dbałość o czystość. Prace dzieci widniały na wystawie szkolnej. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni dyplomami.

ZAD 2

Utworzono dnia 10.06.2016, 13:46