Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KADRA

Czcionka:

 

Dyrektor:

Cecylia Baran

Wicedyrektor:

Małgorzata Szumaczuk

Wychowawcy:

0a

Lucyna Grala, Iwona Rogozińska

0b

Magdalena Szulc,

Urszula

1a Marzena Nawrocka
1b Beata Dołęga
1c Edyta Hnat

1d

Izabela Misztal

2a

Marta Żugaj

2b

Joanna Borkowska

2c

Elżbieta Janyst

3a

Agnieszka Gierlik

4a Joanna Misiarz
4b Agnieszka Skiba
4c Marlena Kalinowska
4d Dorota Galler
5a Agata Kuźbik
5b Bartłomiej Koziński
5c Agnieszka Lorczak

6a

Justyna Nowakowska

6b

Anna Jasińska

6c

Ewa Gospodarek

7a

Iwona Sienkiewicz

7b

Anna Pławska

8a

Dominika Miller

8b

Krzysztofa Zagórska

8c

Teresa Pijanka

 

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 59 w roku szkolnym 2017/2018:

1.

Borkowska Joanna

edukacja wczesnoszkolna – klasa 2b

2. Bryk Anna informatyka

3.

Buczkowska Dorota

plastyka

4.

Burzec Joanna

świetlica

5.

Dołęga Beata

edukacja wczesnoszkolna – klasa 1b

6.

  język angielski

7.

Galler Dorota matematyka

8.

Gierlik Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna – klasa 3a

9.

Gospodarek Ewa

język angielski

10.

Grala Lucyna

oddział przedszkolny

11. ks. Gulicki Paweł religia, kl. 6c, 7, 8

12.

Hnat Edyta

edukacja wczesnoszkolna – klasa 1c

13. Jagła Aleksandra język angielski

14.

Janyst Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna – klasa 2c

15.

Jasińska Anna

historia

16.

Kalinowska Marlena W-F,

17.

Kamiński Krzysztof

religia

18. Kossek Agnieszka edukacja do bezpieczeństwa

19.

Krzymieniecka Justyna chemia

20.

Kuźbik Agata

muzyka, fizyka

21.

Lepsza Urszula oddział przedszkolny

22.

Lorczak Agnieszka język polski
23. Machaj Marta historia

24.

Michalska Agnieszka

język angielski, kl. 1-3

25.

Michnik Edyta

biblioteka

26.

Mila Danuta

świetlica

27.

Miler Dominika

w – f

28.

Misiarz Joanna

język angielski

29.

Misztal Izabela

edukacja wczesnoszkolna – klasa 1d

30.

Nawrocka Marzena

edukacja wczesnoszkolna – klasa 1a

31.

Nowakowska Justyna

język polski

32.

Pijanka Teresa

matematyka

33. Piotrowska Agata język polski

34.

Pławska Anna

język polski

35.

Politewicz Dorota pedagog
36. Kiper Alicja psycholog

37.

Puchacz Sylwia

język niemiecki

38.

Rogozińska Iwona oddział przedszkolny

39.

Sienkiewicz Iwona

przyroda

40.

Skiba Agnieszka

informatyka, technika

41.

Szulc Magdalena oddział przedszkolny

42.

Szymaniak Jarosław

trener - piłka ręczna

43.

Szymaniak Wojciech

trener – piłka ręczna

44.

Szymczak-Kopka Katarzyna

w –f

45.

Tenderenda Barbara

religia

46..

Zagórska Krzysztofa

matematyka / zajęcia komputerowe

47.

Żugaj Marta edukacja wczesnoszkolna - klasa 2a

 

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Certyfikat: