Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KADRA

Czcionka:

Dyrektor:

Cecylia Baran

Wicedyrektorzy:

Małgorzata Szumaczuk

Anna Pławska

Wychowawcy:

0a

Lucyna Grala,
Iwona Rogozińska

0b

Magdalena Wichert,

Urszula Lepsza - Lidke 

1a

Marta Żugaj

1b

Paulina Mościcka

1c

Izabela Rogojsza - Pawlaczyk

1d

Kamila Żarkowska

2a

Paulina Bugajewska

2b

Magdalena Brzóska

2c

Paulina Jastrzębska

2d

Agnieszka Gierlik

3a

Agnieszka Witkoś

3b

Beata Dołęga

3c

Edyta Hnat

3d

Izabela Misztal

4a

Monika Lechowicz-Piekarczyk

4b

Beata Biskowska

4c

Anna Karklissiyska
5a

Aleksandra Jagła

5b

Agata Piotrowska

6a

Dominika Miler-Trybuła

6b

Agnieszka Skiba

6c

Marlena Kalinowska

6d

Dorota Galler

7a

Aneta Popławska-Suś

7b

Bartłomiej Koziński

7c

Agnieszka Lorczak

8a

Justyna Nowakowska

8b

Anna Jasińska

8c

Katarzyna Szymczak-Kopka

 

  1. Antończak Karina Język niemiecki antonczak@sp59.szczecin.pl
  2. Biskowska Beata Matematyka biskowska@sp59.szczecin.pl
  3. Bugajewska Paulina Edukacja wczesnoszkolna, plastyka bugajewska@sp59.szczecin.pl
  4. Brzóska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna brzoska@sp59.szczecin.pl
  5. Buksak Ernestyna Język angielski buksak@sp59.szczecin.pl
  6. Dołęga Beata Edukacja wczesnoszkolna dolega@sp59.szczecin.pl
  7. Galler Dorota Matematyka galler@sp59.szczecin.pl
  8. Gierlik Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna gierlik@sp59.szczecin.pl
  9. Grabowska Małgorzata Fizyka grabowska@sp59.szczecin.pl
  10. Grala Lucyna Oddział przedszkolny grala@sp59.szczecin.pl
  11. Gowda Julita Język angielski gowda@sp59.szczecin.pl
  12. Hnat Edyta Edukacja wczesnoszkolna hnat@sp59.szczecin.pl
  13. Jacheć Krzysztof Matematyka jachec@sp59.szczecin.pl
  14. Jagła Aleksandra Język angielski jagla@sp59.szczecin.pl
  15. Jasińska Anna Historia, WOS jasinska@sp59.szczecin.pl
  16. Jastrzębska Paulina Edukacja wczesnoszkolna jastrzebska@sp59.szczecin.pl
  17. Kalinowska Marlena W-F kalinowska@sp59.szczecin.pl
  18. Karklissiyska Anna Język angielski karklissiyska@sp59.szczecin.pl
  19. Kiper Alicja Psycholog kiper@sp59.szczecin.pl
  20. Kossek Agnieszka EDB kossek@sp59.szczecin.pl
  21. Koziński Bartłomiej Geografia, Przyroda kozinski@sp59.szczecin.pl
  22. Krzymieniecka Justyna Chemia krzymieniecka@sp59.szczecin.pl
  23. Lepsza - Lidke Urszula Oddział Przedskolny lepsza@sp59.szczecin.pl
  24. Maliniewicz Magdalena Język niemiecki maliniewicz@sp59.szczecin.pl
  25. Michalska Agnieszka Język angielski amichalska@sp59.szczecin.pl
  26. Miler -Trybuła Dominika W-F miler@sp59.szczecin.pl
  27. Misztal Izabela Edukacja wczesnoszkolna misztal@sp59.szczecin.pl
  28. Muszyńska Monika Muzyka muszynska@sp59.szczecin.pl
  29. Nawrocka Marzena Edukacja wczesnoszkolna nawrocka@sp59.szczecin.pl
  30. Nowomiejski Dawid W-F nowomiejski@sp59.szczecin.pl
  31. Piekarczyk-Lechowicz Monika Plastyka/technika piekarczyk@sp59.szczecin.pl
  32. Piotrowska Agata Język polski piotrowska@sp59.szczecin.pl
  33. Pławska Anna Język polski plawska@sp59.szczecin.pl
  34. Politewicz Dorota Pedagog politewicz@sp59.szczecin.pl
  35. Popławska-Suś Aneta Historia sus@sp59.szczecin.pl
  36. Rogozińska Iwona Oddział przedszkolny rogozinska@sp59.szczecin.pl
  37. Rolnicki Marcin Religia rolnicki@sp59.szczecin.pl
  38. Sienkiewicz Iwona Biologia, Przyroda sienkiewicz@sp59.szczecin.pl
  39. Skiba Agnieszka Technika, Informatyka skiba@sp59.szczecin.pl
  40. Szamburska Monika Polski szamburska@sp59.szczecin.pl
  41. Wichert Magdalena Oddział przedszkolny wichert@sp59.szczecin.pl
  42. Szumaczuk Małgorzata Informatyka szumaczuk@sp59.szczecin.pl
  43. Szymaniak Wojciech W-F szymaniak@sp59.szczecin.pl
  44. Szymczak-Kopka Katarzyna W-F kopka@sp59.szczecin.pl
  45. Tenderenda Barbara Religia tenderenda@sp59.szczecin.pl
  46. Witkoś Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna witkos@sp59.szczecin.pl
  47. Żugaj Marta Edukacja wczesnoszkolna zugaj@sp59.szczecin.pl

W SPRAWACH WAŻNYCH I PILNYCH PROSIMY O KONTAKT PRZEZ LIBRUSA.

Zegar

Kalendarium

Listopad 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Certyfikat: