Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KONSULTACJE

Czcionka:

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Aktualizacja 25.02.2019

 

 

Lp.

Nauczyciele

Wychowawstwo klasy

Nauczany przedmiot

Dzień

Godzina

(30min)
 

Sala
 

 

  1.  

Baran Cecylia

Dyrektor

wtorek

15.30

127

  1.  

Będkowska Danuta

 

j. niemiecki

poniedziałek

16.20

207

  1.  

Borkowska Joanna

2b

e. wczesnoszkolna

czwartek

15.30

106

  1.  

Bryk Anna

 

informatyka

poniedziałek

15.40

205

  1.  

Buczkowska Dorota

 

plastyka

poniedziałek

14.40

105

  1.  

Burzec - Stoeck Joanna

 

zaj. wspierające rozwój społ. – emoc.

piątek

17.00

świetlica

  1.  

Dołęga Beata

1b

e. wczesnoszkolna

środa

15.35

104

  1.  

Galler Dorota

4d

matematyka

poniedziałek

17:15

28

  1.  

Gierlik Agnieszka

3b

e. wczesnoszkolna

piątek

14.40

103

  1.  

Grala Lucyna

0a

w. przedszkolne

czwartek

16.30

007

  1.  

Hnat Edyta

1c

e. wczesnoszkolna

poniedziałek

14.30

008

  1.  

Janyst Elżbieta

2c

e. wczesnoszkolna

poniedziałek

16.20

104

  1.  

Jagła Aleksandra

 

język angielski

czwartek

14.40

28

  1.  

Jasińska Anna

6b

historia, wos, etyka

poniedziałek

14.40

120

  1.  

Jastrzębska Paulina

3a

e. wczesnoszkolna

wtorek

14.40

104

  1.  

Kalinowska Marlena

4c

wychowanie fizyczne

wtorek

15:35

005

  1.  

Kamiński Krzysztof

 

religia

środa

15.35

101

  1.  

Kiper Alicja

 

psycholog

wtorek

17.00

201

  1.  

Koziński Bartłomiej

5b

przyroda, geografia

czwartek

14.40

209

  1.  

Krzymieniecka Justyna

 

chemia

poniedziałek

15.35

27a

  1.  

Lepsza - Lidke Urszula

0b

e. przedszkolna

środa

16.30

013

  1.  

Lorczak Agnieszka

5c

j. polski

piątek

14.40

205

  1.  

Machaj Marta

5a

historia

środa

16:30

120

  1.  

Mażewski Tomasz

 

muzyka

środa

15.40

101

  1.  

Michalska Agnieszka

 

j. angielski

czwartek

14.40

103

  1.  

Michnik Edyta

 

biblioteka

wtorek

16:30

biblioteka

  1.  

Miler Dominika

8a

w-f

wtorek

17.00

hala

  1.  

Misiarz Joanna

4a

język angielski

czwartek

15.30

207

  1.  

Misztal Izabela

1d

e. wczesnoszkolna

poniedziałek

15.30

105

  1.  

Nowakowska Justyna

6a

j. polski

piątek

15.35

206

  1.  

Nowomiejski Dawid

 

w-f

piątek

15.35

Hala

  1.  

Paluszek Karolina

 

fizyka

poniedziałek

16.00

27a

  1.  

Pijanka Teresa

8c

matematyka

czwartek

15:40

115

  1.  

Piotrowska Agata

 

j. polski

środa

14:40

207

  1.  

Piwko Judyta

 

j. niemiecki

czwartek

16.30

208

  1.  

Pławska Anna

7b

j. polski

wtorek

15.40

206

  1.  

Politewicz Dorota

 

pedagog

środa

16.00

201

  1.  

Rogozińska Iwona

0a

e. przedszkolna

wtorek

15:30

007

  1.  

Sienkiewicz Iwona

7a

przyroda/biologia

poniedziałek

16.20

209

  1.  

Skiba Agnieszka

4 b

technika/ informatyka

poniedziałek

15.35

101

  1.  

Szulc Magdalena

0b

e. przedszkolna

wtorek

16.30

013

  1.  

Szumaczuk Małgorzata

Wicedyrektor

środa

16.00

111

  1.  

Szymaniak Wojciech

 

w-f

środa

15.30

Hala

  1.  

Szymczak – Kopka Katarzyna

6 c

w-f    

wtorek          

17.00

Hala

  1.  

Tenderenda Barbara

 

religia kl. 1-3 i gr. 0

poniedziałek

15.40

026

  1.  

Witkoś Agnieszka

1a

e. wczesnoszkolna

wtorek

14.35

8

  1.  

Zagórska Krzysztofa

8b

matematyka, informatyka, zaj. komp.

poniedziałek

16.20

204

  1.  

Żugaj Marta

2 a

ed. wczesnoszkolna

czwartek

15.30

103

ZAŁĄCZNIKI:

								

Konsultacje nauczycieli - zmiana od marca

Utworzono dnia 14.03.2019, 20:23

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Certyfikat: