Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

PORADY I KONSULTACJE NAUCZYCIELI

Czcionka:

PORADY I KONSULTACJE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

nauczyciel

dzień tygodnia

godzina

sala

Antończak Karina

czwartek

15.35

26

Baran Cecylia

wtorek

15.30

gabinet dyrektora

Biskowska Beata

środa

14:40

115

Brzóska Magdalena

wtorek

15.35

106

Dobek Agnieszka

czwartek

17.00

świetlica

Dołęga Beata

poniedziałek

16.25

104

Galler Dorota

Czwartek

15:35

28

Gierlik Agnieszka

poniedziałek

15.40

103

Głowacka Małgorzata

wtorek

17.30

114

Grala Lucyna

czwartek

15:30

7

Hnat Edyta

poniedziałek

16.25

8

Jagła Aleksandra

wtorek

15.30

114

Janyst Elżbieta

wtorek

16.25

104

Jasińska Anna

środa

15.30

120

Jastrzębska Paulina

środa

15.15

105

Kalinowska Marlena

poniedziałek

16.20

hala/ boisko

Karklissiyska Anna

wtorek

16.25

207

Kiper Alicja

poniedziałek

17.00

201

Koziński Bartłomiej

wtorek

15:30

209

Kraśnicka Justyna

poniedziałek

14:30

Świetlica

Krzymieniecka Justyna

poniedziałek

15.35

27

Lepsza-Lidke Urszula

wtorek

16:30

13

Lorczak Agnieszka

poniedziałek

15.35

205

Agnieszka Michalska

środa

13:45

103

Michnik Edyta

wtorek

16:00

biblioteka

Mila Danuta

wtorek

15.30

101

Miler-Trybuła Dominika

poniedziałek

16.20

hala/ boisko

Misztal Izabela

wtorek

16.25

105

Mogielnicka Grażyna

piątek

15.30

świetlica

Muszyńska Monika

wtorek

14:40

101

Nowakowska Justyna

czwartek

15.35

206

Nowomiejski Dawid

Czwartek

13:45

Hala/boisko

Piotrowska Agata

wtorek

14.40

114

Płauszewska Urszula

piątek

13.30

114

Pławska Anna

czwartek

16.00

126

Politewicz Dorota

środa

16.00

201

Rogozińska Iwona

wtorek

15:30

7

Rolnicki Marcin

środa

14:35

26

Sienkiewicz Iwona

poniedziałek

16.25

209

Skiba Agnieszka

wtorek

15:35

204

Szulc Magdalena

czwartek

16.30

13

Szumaczuk Małgorzata

czwartek

16.30

111

Szymaniak Wojciech

środa

15.30

Hala/ boisko

Szymczak-Kopka Katarzyna

poniedziałek

16.20

Hala/ boisko

Tenderenda Barbara

poniedziałek

15.30

105

Wisniewski Paulina

czwartek

15.30

9

Witkoś Agnieszka

wtorek

15.30

8

Zagórska Krzysztofa

poniedziałek

16.30

204

Żugaj Marta

czwartek

15.35

103

 

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Certyfikat: