Dzień Jabłka

Utworzono dnia 13.11.2018, 20:31
Dnia 26.10.2018 w naszej szkole odbyła się kolejna odsłona akcji „Dzień Jabłka” Od samego rana na świetlicy szkolnej były przygotowywane dla uczni całej szkoły pyszne soki. Wszyscy uczniowie degustowali pyszne, świeżo wyciskane soki z jabłek. Akcja ma na celu pogłębienie i wzbogacenie wiedzy uczniów na temat zdrowego odżywania się znaczeniu jabłek w naszej codziennej diecie. Nasze działania maja za zadanie wdrożenie wśród uczniów, jaki wpływ na nasze zdrowie mają dobre nawyki żywieniowe. Uczniowie klas 1-3 zostali zaproszenie do udziału w konkursie pt „ Super JABŁKO” uczniowie przygotowali plakat zachęcający do jedzenie jabłka. W tym miejscu bardzo serdecznie chciałam podziękować - Gospodarstwu Rolnemu Magdaleny Piekarz - Kierownictwu sklepu Intermarché znajdującego się na ul. Dąbskiej Za dostarczenie nam owoców bez których cała akcja nie powiodła by się z sukcesem. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zagazowanie i pomoc.