Spotkanie z Robertem Grabowskim – koordynatorem akcji - „Szczecińskie spotkanie przy zupie”.

Utworzono dnia 13.11.2019

W dniu 13.11. 2019r. odbyło się spotkanie z Robertem Grabowskim – koordynatorem akcji - „Szczecińskie spotkanie przy zupie”.

Uczniowie z klas 6-8 mieli okazję wysłuchać prelekcji o kryzysowym stanie egzystencji osoby nieposiadającej faktycznego miejsca zamieszkania – potocznie mówiąc bezdomności.

Gość jako osoba wspierająca osoby w kryzysie opowiadała o inicjatywie jaką są „Szczecińskie spotkani przy zupie” oraz pomocy osobom potrzebującym. Takie spotkania odbywają się z każdy czwartek przy Placu Tobruckim.

My jako szkoła postanowiliśmy wesprzeć tą akcję poprzez zbiórkę nowych skarpet i słodkiego poczęstunku w postaci wafelków, które zostaną przekazane 21.11 podczas „Spotkania przy zupie”.

Spotkania przy zupie

Utworzono dnia 13.11.2019, 10:42