Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Czcionka:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

aktualizacja na dzień 25.02.2019r.

l.p.

Nauczyciel

nazwa zajęć

klasa / grupa

Nr lekcji

Godzina

Od – do

sala

PONIEDZIAŁEK

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Indywidualny program nauki B. M.

4a co 2tyg.

1

8.00 – 8.45

204

  1.  

Agnieszka Witkoś

Z. logopedyczne „Zabawy z mowa i językiem”

0a

2

8.50- 935

czytelnia

  1.  

 Agnieszka Dobek

Zajęcia rozwijające logiczne myślenie

Świetlica

3

9.30-10.00

011

  1.  

Dorota Politewicz

Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

4 d ( D.T.)

3

9.45 – 10.30

201

  1.  

Urszula Lepsza- Lidke

,,Mali, wielcy artyści” – zajęcia plastyczno- arty.

0b

5

11.30- 12.30

013

  1.  

Beata Dołęga

Zajęcia wyrównawcze ew

1b

5

11.35 – 12.20

203

  1.  

Paulina Jastrzębska

Matematyka wokół nas – gry i zabawy matem.

3a

6

12.40 – 13.25

9

  1.  

Agnieszka Gierlik

Zajęcia wyrównawcze

3b

6

12.40 – 13.25

czytelnia

  1.  

Edyta Hnat

Polski dla obcokrajowców

1a, 1c

7

13:45 - 14:30

9

  1.  

Agnieszka Lorczak

Korekcyjno –kompensacyjne

5a

7

13.45-14.30

Czytelnia

  1.  

Agnieszka Lorczak

Rozwijające umiejętności polonistyczne

5c

8

14.40 – 15.25

205

  1.  

Edyta Hnat

Koło  młodszego wolontariusza  co 2 tyg.

1-3

8

14:40 - 15:25

8

  1.  

Joanna Misiarz

Koło języka angielskiego dla klasy 8b przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty

8b

8

14.40- 15.25

208

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia rewalidacyjne

8c

8

14:30 – 15:30

biblioteka

  1.  

Joanna Borkowska

Koło plastyczne „Spotkania ze sztuką”

2b

2ac

Co 2 tyg 8

Co 2 tyg 9

14:40-15:30

15.35 – 16.20

106

106

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5c

9

15.35 – 16.20

204

  1.  

Anna Bryk

Zajęcia informatyczne

4-5

9

15.35 – 16.20

203

  1.  

Iwona Sienkiewicz

Koło biologiczne

7-8

9

15.35-16.20

209

  1.  

Elżbieta Janyst

Korekcyjno – kompensacyjne

4b,c,d

9

15.35 – 16.20

104

  1.  

Agnieszka Skiba

Koło techniczne 

4-8

9.

15:30-16:30

101

  1.  

Dorota Galler

IPN z matematyki

5a

9

15:35 – 16:20

28

  1.  

Joanna Burzec-Stoeck

Zaj. rozwijające kompetencje społ.-emocjonalne

Kl. 4,5,6,7

9

16.00-16.45

biblioteka

  1.  

Teresa Pijanka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

8ac

9

15:35-16:20

115

  1.  

Dorota Galler

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4

10

16:30 -17:15

28

 

WTOREK

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Koło matematyczne z elementami programow.

6b

1 co2 tyg.

8.00 – 8.45

204

  1.  

Dorota Galler

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

6a

1

8:00 – 8:45

28

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

6b

1 co 2 tyg.

8.00 – 8.45

204

  1.  

Edyta Hnat

Rewalidacja

1c M. S.

6

12.40-13.25

8

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia czytelnicze dla uczniów klasy 2

2b

6

12:30 – 13:25

biblioteka

  1.  

Agnieszka Michalska

Koło języka angielskiego

2b i 2c

6

12.40-13.25

104

  1.  

 Agnieszka Gierlik

J. Niemiecki - Euroklasa

2b,c, 3a

7.

13.45-14.30

103

  1.  

Marta Żugaj

Zajęcia dydakt. – wyrówn.

2 a

7

13.45-14.30

106

  1.  

Agnieszka Witkoś

Z. logopedyczne „Przygoda z mową i językiem”

2b,2c,3b co 2 tyg

9

13.45-14.30

czytelnia

  1.  

Joanna Burzec-Stoeck

Z. rozwijające kompetencje społ.-emocjonalne

Kl. 6b, 8a

7

14.30-15.30

biblioteka

  1.  

Joanna Misiarz

Koło języka angielskiego

Grupa  7a

8

14.40- 15.25

207

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia czytelniczo-medialne

4-8

9

15:30 – 16:30

biblioteka

  1.  

Dominika Miler-Trybuła

Piłka koszykowa

4-8/ CH

9-10

15.30-17.00

Hala

  1.  

Katarzyna Szymczak-Kopka

Piłka koszykowa

4-8/ DZ

9-10

15.30-17.00

Hala

  1.  

Dorota Buczkowska

Koło plastyczne

4-8

9-10

15:35-17:05

101

 

ŚRODA

  1.  

J. Nowakowska

Z. wyrównawcze z j. polskiego z elementami

 rozwijania umiejętności uczenia się

7a

1

8.00-8.45

 

206

  1.  

Alicja Kiper

Zajęcia rewalidacyjne dla ucznia

4C

3

9:35-10-35

Czytelnia

  1.  

Alicja Kiper

Z. rozwij. kompetencje emocjonalne- społeczne

6c

4

10:40-11:40

201

  1.  

Agnieszka Witkoś

Z. logopedyczne „Dziecko i słowa”

0b

4

9.45-10.30

Biblioteka

  1.  

Agnieszka Lorczak

Rozwijające umiejętności polonistyczne

4b

4

10.40-11.25

204

  1.  

Agnieszka Witkoś

Z. logopedyczne „Zabawy z mową i jęz.”

0b

6

11.35-12.20

Biblioteka

  1.  

Urszula Lepsza- Lidke

 

,,Mali, wielcy artyści” zajęcia plastyczno- artystyczne

0b

5

11.30-12.30

013

  1.  

Edyta Hnat

Polski dla obcokrajowców

1a 1c

5

11.35-12.20

Biblioteka

  1.  

Edyta Hnat

Wyrównawcze matematyka

1a, 1c

6

12.40-13.25

8

  1.  

Marta Żugaj

Koło czytelnicze

2-3

6

12.40-13.25

9

  1.  

Agnieszka Witkoś

Z. logopedyczne „Przygoda z mową i językiem

3a,2c/

2a/

6

12.45-13.25

co 2tygodnie

Biblioteka

  1.  

Agnieszka Michalska

Koło języka angielskiego

3a i 3b

6

12.40-13.25

105

  1.  

Izabela Misztal

Koło plastyczne

1

6

12.40-13.25

105

  1.  

Joanna Borkowska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

1-3

6

12:40-13:25

106

  1.  

Agnieszka Gierlik

J. Niemiecki – Euroklasa

2b,c, 3a

6.

12.40 – 13.25

103

  1.  

Wojciech Szymaniak

Gry i zabawy

2abc

6

12.40-13.25

SG

  1.  

Agnieszka Gierlik

Koło komputerowe dla uczniów klas I-III

1-3

7

13.45-14.30

203

  1.  

Anna Pławska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego, 5b

5b

7.

13.40 – 14.35

209 lub 26

  1.  

Dorota Politewicz

Zaj. rozwijające umiejętność uczenia się

4 d ( D. T.)

7

13.45 – 14.30

201

  1.  

Joanna Burzec-Stoeck

Zaj. rozwijające kompetencje społ.-emocjonalne

Kl. 1-3

7

13.30-14.15

biblioteka

  1.  

Teresa Pijanka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

4a

7

13:45-14:30

115

  1.  

Dorota Politewicz

Zaj. rozwijające umiejętność uczenia się

8 c

8

14.40 – 15.25

201

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia rewalidacyjne

8c

8

14:30 – 15:30

biblioteka

  1.  

J. Nowakowska

Zaj. wyr. z j. polskiego

6a

8

14.40-15.25

206

  1.  

J. Nowakowska

koło teatralne

5-8

9

15.35- 16.20

206

  1.  

Tomasz Mażewski

Zespół wokalno - instrumentalny

4-8

9-10

15.35 – 16.20

101

  1.  

Danuta Będkowska 

Koło języka niemieckiego

4d

10

16.30-17.20

207

 

CZWARTEK

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4b

1 co 2 tyg.

8.00 – 8.45

204

  1.  

Paulina Jastrzębska

Kaligrafia – z estetyką za pan brat

3a

1

8.00 – 8.45

106

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia rewalidacyjne

8a D. W.

3

9:35 – 10:30

biblioteka

  1.  

Joanna Borkowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

2b

4

10:40-11:25

czytelnia

  1.  

Edyta Hnat

Rewalidacja

1c

5

11.35-12.20

Biblioteka

  1.  

Agnieszka Dobek

Zajęcia rozwijające logiczne myślenie

Świetlica

6

11.30-12.00

010

  1.  

Dorota Politewicz

Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

6 a

6

12.40 – 13.25

201

  1.  

Elżbieta Janyst

Zajęcia wyrównawcze

2c

6

12.40-13.25

203

  1.  

Elżbieta Janyst

Korekcyjno – kompensacyjne

6a

7

13.45-14.25

101

  1.  

Agnieszka Gierlik

Zajęcia rewalidacyjne

3a,b

7.

13.45-14.30

103

  1.  

Agata Piotrowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z polskiego dla klas 4

4a

7

13:45-14:30

114

 

  1.  

Beata Dołęga

Koło teatralne

Kl. 1-3

7 - 8

13.45-15.00

105

  1.  

Teresa Pijanka

IPN

7a

8

14:40-15:25

115

  1.  

Alicja Kiper

Zajęcia rewalidacyjne dla ucznia

4c BK

8

14:40-15:25

209

  1.  

Agata Piotrowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z polskiego dla klas 4

4d/4c

8

14:40-15:25

114

  1.  

Joanna Misiarz

Koło języka angielskiego dla klasy 8a i 8c przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty

8a/8c

8

14.40- 15.25

207

  1.  

Agnieszka Lorczak

Korekcyjno – kompensacyjne

6b

8

14.40-15.25

205

  1.  

Aleksandra Jagła

Koło języka angielskiego

Klasy 6

8

14.40-15.25

101

  1.  

Aleksandra Jagła

Koło języka angielskiego

Klasy 5

9

15.35 – 16.20

101

  1.  

Dawid Nowomiejski

Dodatkowe zajęcia sportowe dla klas

4-8

9

15.35 – 16.20

HS

 

PIĄTEK

  1.  

Dawid Nowomiejski

Dodatkowe zajęcia sportowe dla klas

4-8

0

7.10 – 7.55

HS

  1.  

Teresa Pijanka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

6c

1

8:00-8:45

115

  1.  

Anna Pławska

„ Klub humanisty” - zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

8b

1.

8.00-8.45

206

  1.  

Elżbieta Janyst

Korekcyjno – kompensacyjne

8 b,c

1

8.00-8.45

106

  1.  

Izabela Misztal

Zajęcia wyrównawcze

1d

1

8.00-8.45

105

  1.  

Agnieszka Witkoś

Zajęcia  dydaktyczno- wyrównawcze

„Poznawanie przez czytanie”

1a, 1c

1

8:00-8:45

9

  1.  

Krzysztofa Zagórska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

8b

2

8.50 – 9.35

114

  1.  

J. Nowakowska

IPN

7a

2

8.50-9.35

Biblioteka

  1.  

Anna Pławska

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego,

7b

3.

9.45-10-35

120

  1.  

Dorota Galler

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

7b

3

9:45 – 10:30

Czytelnia

  1.  

Agnieszka Gierlik

Zajęcia rewalidacyjne

3a,b

4.

10.40-11.25

111

  1.  

Joanna Borkowska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

1-3

6

12:40-13:25

009

  1.  

Elżbieta Janyst

Koło matematyczne

2

6

12.40-13.25

104

  1.  

Justyna Kraśnicka

Koordynacja obiadów

1-8

6

12.30 – 13.30

Stołówka

  1.  

Edyta Michnik

Zajęcia czytelnicze dla uczniów klasy 2

2c

7

13:20 – 14:20

biblioteka

  1.  

J. Nowakowska

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego z elementami rozwijania umiejętności uczenia się

8a,8c

8

14.40-15.25

206

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Zajęcia pozalekcyjne, aktualizacja od 25.02

Utworzono dnia 26.02.2019, 11:03

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Certyfikat: